International Chamber Music FestivalChamber Music

Mezinárodní festival komorní hudby Ameropa se koná od 23. července do 6. srpna. Zážitek z klasické hudby některého z devíti koncertů můžete umocnit návštěvou některé z vybraných restaurací a potěšit se tříchodovým menu vybraných lahůdek šéfkuchaře pražských restaurací až do 15. srpna.

Eng:Beginning 23 July to 6 August Experience Classical Chamber Music At One of Nine Concerts and Enjoy a Chef's Choice Three Course Menu Any Evening At a Participating Premium Restaurant Until 15 August Included In the Ticket Price!

Program 27 August 19:00 Břevnovský Klášter: 1300CZK

KOMORNÍ KONCERT
 • Frantisek Xaver Dušek,1731-1799: Nocturne concertante op.68 for Violin, Horn, Piano

 • Anton Webern,1883-1945:Langsamer Satz for string quartet

 • Cécile Chaminade,1857-1944:Portrait valse chantée original voice, flute, piano

 • Joaquín Turin,1882-1949:Piano Quartet in A minor op.67/Lyric Piano Quartet


Břevnov Monastery

  The Teresian Hall with its extraordinary ceiling fresco Miracle is a true gem of baroque architecture. The hall got its name form the Austro-Hungarian empress Marie-Therese who visited the monastery in 1753.

Unique atmosphere and plaeasant acoustics, fascinating view of the monastic gardens and gorgeous plaster decorations of the walls are all characteristics that make the Teresian Hall worth visiting.


Břevnovský klášter

Klenotem kláštera je Tereziánský sál s pozoruhodnou stropní freskou Zázraku blahoslaveného Vintíře. Jméno tomuto prostoru dala Marie Terezie, když klášter v roce 1753 navštívila. Sál vyniká slavnostní atmosférou a přívětivou akustikou. Z oken se naskýtá osvěžující pohled do klášterních zahrad, bohatá výzdoba je pokušením pro oči, zemité barvy však poskytují pocit pohodlí.

  Tereziánskému sálu sluší zvuk komorních seskupení, zvláště hebkost dřevěných dechových nástrojů či měkká barva tónů klavíru nebo jeho předchůdců. Klid kláštera a zároveň okázalost barokní výstavby povyšuje každý okamžik zde strávený ve sváteční událost, proto je sál oblíbeným místem pro pořádání slavnostních hostin, banketů, konferencí a především koncertů vážné hudby.

PURCHASE YOUR TICKETS


Důležité informace

 • 1.Kupte si vstupenku na AMEROPA koncert v hodnotě 1300 Kč.
 • 2.Klikněte na link rezervaci restaurace po dokončení nákupu.
 • 3.Po příchodu do restaurace předložte zakoupenou vstupenku.

Restauraci můžete navštívit až po daném koncertě, nejpozději do 15.8.2011. Obsluha v restauraci ověří platnost vstupenky. Na vstupenku zakoupenou za méně než 1 300 Kč se tato nabídka nevztahuje.

Klikněte pro rezervaci restaurace

Important Information

 • 1.Buy your AMEROPA concert ticket(s) for CZK 1300.
 • 2.Follow the restaurant reservations link after purchase.
 • 3.Present your ticket stub(s) when entering the restaurant.

This offer is valid any evening from the ticket date until August 15, 2011. Ticket numbers will be validated by the restaurants. Tickets purchased for less than CZK 1300 will not be accepted.

Click For Restaurant Reservation